Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
