Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்
