Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Type
te: రకం

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Items
te: అంశాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
