Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
