Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
