Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Type
pl: Typ

en: On
pl: Włączony

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Created
pl: Utworzono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Sticky at top of lists
pl: Przyklejony na górze listy

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Items
pl: Elementy

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Video
pl: Wideo

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Library
pl: Biblioteka

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: The time that the node was created.
pl: Data utworzenia węzła.

en: The time that the node was last edited.
pl: Data ostatniej edycji węzła.

en: The username of the content author.
pl: Nazwa użytkownika będącego autorem zawartości.
