Media Hero Slider (8.x-5.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Type
sv: Typ

en: On
sv: På

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Items
sv: Poster

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Embed
sv: Bädda in

en: Sort options
sv: Alternativ för sortering

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Library
sv: Bibliotek

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the node was created.
sv: Tidpunkten för när noden skapades.

en: The time that the node was last edited.
sv: Tidpunkten för när noden senast redigerades.

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sv: Beräknad menylänk för noden (endast tillgänglig vid sparande av nod).
