Media Hero Slider (8.x-6.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Published
ast: Espublizáu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
