Media Hero Slider (8.x-6.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më
