Media Hero Slider (9.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Sticky at top of lists
is: Fest ovast á listum

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann
