Media Hero Slider (9.1.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Off
fi: Pois päältä

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>

en: The time that the node was created.
fi: Solmun luontiajankohta.

en: The time that the node was last edited.
fi: Ajankohta jolloin solmua viimeksi muokattiin.

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
