Media Hero Slider (9.1.6) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Off
ar: إيقاف

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Content queue
ar: طابور المحتوى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
