Media Hero Slider (9.1.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
