Varbase Landing Page (Paragraphs) (10.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
