Varbase Landing Page (Paragraphs) (10.0.9) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Component
am: ምንዝር

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
