Varbase Landing Page (Paragraphs) (10.0.9) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Off
ms: Tutup

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Sticky at top of lists
ms: Tetapkan di bahagian atas senarai

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Authored on
ms: Dikarang pada
