Varbase Landing Page (Paragraphs) (10.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Component
hr: Komponenta

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Authored by
hr: Autor

en: Authored on
hr: Izrađeno
