Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-7.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: On
hi: चालू

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: Off
hi: बंद

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Sticky at top of lists
hi: सूची के शीर्ष पर स्टिकी

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
