Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-7.6) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
