Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-7.6) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Components
ru: Компоненты

en: Off
ru: Выкл

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Sticky at top of lists
ru: Закреплять вверху списков

en: Authored by
ru: Автор

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Page description
ru: Описание страницы

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
ru: Содержание ограничено до @limit символов, осталось: <strong>@remaining</strong>

en: The time that the node was created.
ru: Время создания материала.

en: The time that the node was last edited.
ru: Время последнего редактирования материала.

en: The username of the content author.
ru: Имя пользователя автора содержимого.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
ru: Вычисленная ссылка на меню для материала (доступна только во время сохранения материала).

en: Real-time SEO
ru: SEO в реальном времени

en: Enter title here
ru: Введите заголовок

en: The description text is displayed on overview pages. Additionally, it is used for Google and Facebook snippets.
ru: Текст описания отображается на обзорных страницах. Кроме того, он используется для фрагментов в Google и Facebook.

en: Content: Landing page
ru: Содержимое: Посадочная страница
