Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-7.7) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Components
lt: Komponentai

en: Off
lt: Išjungta

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.
