Varbase Landing Page (Paragraphs) (8.x-7.7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Meta tags
oc: Balisas meta
