Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sticky at top of lists
ta: பட்டியலில் மேலேயே நிலைநிறுத்த

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
