Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: On
ar: في

en: Components
ar: المكونات

en: Off
ar: إيقاف

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Sticky at top of lists
ar: مُثَبَّت أعلى القوائم

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
