Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Authored on
jv: Ditulis nang
