Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Sticky at top of lists
ja: リスト上部に固定

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: The time that the node was created.
ja: ノードが作成された日時。

en: The time that the node was last edited.
ja: ノードが最後に更新された日時。

en: The username of the content author.
ja: コンテンツ投稿者のユーザー名。
