Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.11) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: On
nn: På

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Authored on
nn: Skrive
