Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.12) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Component
cy: Cydran

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sticky at top of lists
cy: Yn ludiog ar frig y rhestr

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
