Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.12) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Component
el: Συστατικό

en: Components
el: Συστατικά

en: Off
el: Κλειστό

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
