Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.15) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
