Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: On
nl: Aan

en: Components
nl: Componenten

en: Off
nl: Uit

en: Menu link
nl: Menulink

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Page description
nl: Paginabeschrijving

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
nl: Berekende menulink van de node (alleen beschikbaar tijdens het opslaan).
