Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.5) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Components
sk: Komponenty

en: Off
sk: Vypnúť

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Authored by
sk: Autor

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sk: Vypočítaný odkaz na menu pre obsah (dostupný len počas ukladania).
