Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.0.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
