Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.1.10) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: The time that the node was last edited.
az: Düyünün sonuncu redaktə olunduğu vaxt.

en: The username of the content author.
az: Məzmun müəllifinin istifadəçi adı.
