Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.1.5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: On
sv: På

en: Component
sv: Komponent

en: Components
sv: Komponenter

en: Off
sv: Av

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Authored by
sv: Författad av

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: The time that the node was created.
sv: Tidpunkten för när noden skapades.

en: The time that the node was last edited.
sv: Tidpunkten för när noden senast redigerades.

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sv: Beräknad menylänk för noden (endast tillgänglig vid sparande av nod).
