Varbase Landing Page (Paragraphs) (9.2.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Authored on
ka: დაიწერა
