Varbase Layout Builder (10.0.12) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: On
el: Ανοικτό

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Sticky at top of lists
el: Καρφιτσωμένο στην κορυφή στις λίστες

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.
