Varbase Layout Builder (10.0.12) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Heading 2
ug: ماۋزۇ 2

en: Heading 3
ug: ماۋزۇ 3

en: Heading 4
ug: ماۋزۇ 4
