Varbase Layout Builder (10.0.13) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Gallery
sk: Galéria

en: Heading
sk: Nadpis

en: Authored by
sk: Autor

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Offset
sk: Ofset

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
sk: Vypočítaný odkaz na menu pre obsah (dostupný len počas ukladania).
