Varbase Layout Builder (10.0.16) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: On
ca: Actiu

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Section
ca: Secció

en: Layout
ca: Disposició

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Gallery
ca: Galeria

en: Heading
ca: Capçalera

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Media
ca: Multimèdia

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions

en: Master
ca: Mestre

en: Section @section
ca: Secció @section

en: The time that the node was created.
ca: L'hora en què es va crear el node.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
