Varbase Layout Builder (10.0.20) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
