Varbase Layout Builder (10.0.28) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: - All -
nn: - Alle -
