Varbase Layout Builder (10.0.33) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Type
be: Тып

en: On
be: На

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sticky at top of lists
be: Прымацавана ўверсе спісаў

en: Heading
be: Загаловак

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:
