Varbase Layout Builder (10.0.42) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: On
fi: Käytössä

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Section
fi: Osio

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sticky at top of lists
fi: Kiinnitetään luetteloiden alkuun

en: Gallery
fi: Galleria

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Master
fi: Isäntä

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
fi: Tekstin enimmäispituus on @limit merkkiä, josta jäljellä on <strong>@remaining</strong>

en: The time that the node was created.
fi: Solmun luontiajankohta.

en: The time that the node was last edited.
fi: Ajankohta jolloin solmua viimeksi muokattiin.

en: The username of the content author.
fi: Sisällön luojan käyttäjänimi.
