Varbase Layout Builder (10.0.42) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
