Varbase Layout Builder (10.0.51) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Type
bg: Тип

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: Authored by
bg: Написано от

en: Template
bg: Шаблон

en: Authored on
bg: Написано на
