Varbase Layout Builder (10.0.52) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Section
nl: Sectie

en: Layout
nl: Lay-out

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Menu link
nl: Menulink

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Gallery
nl: Album

en: Heading
nl: Koptekst

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend

en: Section @section
nl: Sectie @section

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
nl: Berekende menulink van de node (alleen beschikbaar tijdens het opslaan).
