Varbase Layout Builder (10.0.53) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Type
et: Liik

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Section
et: Sektsioon

en: Layout
et: Paigutus

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Menu link
et: Menüülink

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Gallery
et: Galerii

en: Heading
et: Pealkiri

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.
