Varbase Layout Builder (10.0.57) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Filter
ast: Filtru

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en
