Varbase Layout Builder (10.0.58) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Section
hr: Sekcija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Sticky at top of lists
hr: Ljepljivo na vrhu popisa

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Template
hr: Predložak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Asc
hr: Uzlazno
